пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС

Лунає дзвін. Тривогою та болем сповнені його звуки. Болем за нашу землю, яку зрошують смертоносні кислотні дощі, за отруєні хімічними відходами ріки, за небо з озоновими дірами, за вирубані ліси. Тривогою — за майбутнє життя. 
 Стогне дзвін. Та найгіркішими нотами звучать у ньому голоси Чорнобиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. 
Ті, хто тієї ночі не спали, бачили, як над електростанцією спалахнуло вогняне сяйво, схоже на сніп полум'я. Та ніхто тоді й гадки не мав, що те сяйво смертельно небезпечне. Мирна щаслива весна перестала існувати для українського народу...

Указом Президентом України № 945 від 10 листопада 2006 року 14 грудня в Україні встановлено «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».
Доземно схиляємося в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії. Перед живими. Хай подарує їм Господь здоров’я на багато років.



неділя, 10 грудня 2017 р.

Акція "Подарунки на Схід"

Свято Миколая-Чудотвореця, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на цей день діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.
 Напередодні свята уся гімназійна родина долучилася до акції «Подарунки на Схід». Адже зараз , на Сході, наші Захисники боронять державу від зазіхань агресора та сепаратиських намірів, завдяки їм ми маємо відносний спокій та мирне небо. Ми Щиро зичимо Вам доброго здоров’я щастя, миру.  

Ми щиро вдячні всім, хто боронить самостійність та незалежність України.







четвер, 7 грудня 2017 р.

Просвітницька годна на тему: " Протидія торгівлі людьми"

У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін  «торгівля людьми». Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами. Проте, як свідчать факти, работоргівля є  цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя. Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.

Україна насамперед вважається країною походження постраждалих від торгівлі людьми. Але останніми роками вона стала також країною призначення. В рамках тижня права та щорічної акції «16 днів проти насильства» в Заліщицькій державній гімназіі проведено заняття « Протидія торгівлі людьми».



210 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

  У Заліщицькій державній гімназії проводиться декада «Шевченкіана», присвячена 210-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевчен...